My

Jesteśmy producentem i dystrybutorem ekskluzywnych druków okolicznościowych na różne okazje. Specjalizujemy się między innymi w produkcji ręcznie ozdabianych zaproszeń ślubnych, kart okolicznościowych, zaproszeń na chrzest, zaproszeń komunijnych, kartek świątecznych, podziękowań dla Gości …
Cechuje nas najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy szczegół, precyzja, duża dawka kreatywności, zaangażowanie i pasja tworzenia. Wybór zaproszeń jest ogromny od prostych i delikatnych w formie po bogato zdobione atłasowymi i organtynowymi wstążkami,  tłoczone, wysadzane szklanymi cyrkoniami.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zaproszenia ręcznie robione, drukowane na bardzo eleganckim papierze importowanym z Włoch i zaproszenia drukowane na papierach ręcznie czerpanych.

Realizujemy też specjalne indywidualne zamówienia. Jeśli masz wątpliwości napisz, a na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Z poważaniem,

zespół Pracowni LubCard

Ja

Lubię rzeczy ładne, a właściwie lubię sprawdzać czy potrafię takie zrobić. Nie jestem artystką, bo robienie kartek czy zaproszeń nie jest żadną dziedziną sztuki. Jestem wyrobnicą rękodzieła i stoję kilka szczebli pod prawdziwymi rękodzielnikami, którzy w swej pracy zawierają wieki tradycji i kunsztu przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Wszystko co umiem nauczyłam się sama. 
Mama dwójki niesamowitych chłopców i żona fantastycznego mężczyzny na cały etat. W głowie nosząca wiele pomysłów. Co po niektórym udaje się ujrzeć światło dzienne (!).

Z łaski Boga jestem tym kim jestem.

Joanna